Tufftrak® pramonėj plačiai naudojamos kelio plokštės skirtos laikinų kelių tiesimui

Didžiųjų pramonės įmonių tarpe vis labiau populiarėja laikinojo pramoninio kelio plokštės TuffTrak®. Sukurtos Didžiojoje Britanijoje bei gaminamos tik Europos Sąjungoje, TuffTrak® pasižymi inovatyvumu – dėka unikalios plokštės gaminimo technologijos ji atlaiko krūvius net iki 150 tonų.

Tufftrack laikinojo kelio plokštės panaudojimas

Suprantama, jog efektyviam ir saugiam darbui laikinosiose statybų aikštelėse yra itin svarbus geras transporto priemonių pravažumas. TuffTrak® sukurtas galvojant apie saugumą – plokštės išsiskiria dvigubo sukibimo konstrukcija, tai yra, transporto priemonės sukibimo su paklotu ir pačios plokštės su gruntu.

TuffTrak® plokštėse sujungti unikalūs chevron traction® ir reversinis žemo profilio paviršiai. Chevron traction®  sistema – tai unikalus taisyklingo rašto grublėtas plokštės paviršius, kuris pagerina judančių transporto priemonių pravažumą ir apsaugo nuo sunkiai kontroliuojamo šoninio slydimo net ir pačiomis nepalankiausiomis oro sąlygomis.Reversinis žemo profilio paviršius ypač tinkamas pėstiesiems, vadinasi, laikinosiose darbo aikštelėse šis paviršius pravers ten, kur darbuotojams tenka judėti pėsčiomis, sandėlių ir saugyklų zonose.

TuffTrak® laikinojo kelio plokštės, žymiai sumažina paslydimo, suklupimo ar nukritimo pavojų. Be to, yra galimybė papildomai pasirinkti šviesą atspindinčius žymeklius, kurie padės išvengti nelaimingų atsitikimų prasto matomumo sąlygomis.

Laikinųjų kelių ar darbo aikštelių įrengimui su TuffTrak®  siūlomas gausus sujungimo metodų pasirinkimas, atitiksiantis Jūsų poreikius. Priklausomai nuo esamos grunto būklės parenkami optimaliausi variantai, siekiant įrengti saugias ir tvirtas darbo aikšteles, laikinus kelius, naftos ir dujų gręžimo bokštų platformas, kranų darbines zonas ar sandėliavimo saugyklas.

TuffTrak® sudėtis:

  • 100% pagamintas iš perdirbto didelio tankio arba ypač didelio molekulinio svorio polietileno (HDPE),
  • Siekiant saugoti gamtą, TuffTrak® paklotai 100% perdirbami pasibaigus jų vartojimo ciklui
  • Atsparūs chemikalams, todėl panaikina galimus užteršimo pavojus
  • TuffTrak® vientisumas sumažina pavojų pažeisti gruntą keltuvais ar kitais sunkiosios technikos įrenginiais
  • Dėl grublėto paviršiaus sumažinama tikimybė pernešti purvą į kitas darbo vietas
  • Nelaidus, dėl to tiesiog ideliai tinkantis darbams.

TuffTrak® taip pat ideliai tinka nuošaliai esantiems elektros energijos ar naftos ir dujų gavybos sektoriaus projektams, nes šios laikinojo kelio plokštės yra nelaidžios elektros iškrovai bei atsparios chemikalams ir naftos produktams, apsaugo teršalų pratekėjimo ir galimos žalos aplinkai.