GeoGrid® korėtoji grindinio sistema arba vejos tinklelis

GeoGrid® korėtoji grindinio sistema arba vejos tinklelis padės greitai ir efektyviai išspręsti paviršiaus sutvirtinimo ir stabilizavimo problemas. Korėtas paviršius praleidžia lietaus ar besitvenkiančius vandenis, todėl GeoGrid® integravimas yra puikiai suderinamas su įprastinėmis teritorijų drenažo sistemomis. GeoGrid® itin tinka drėgnų teritorijų grunto sutvirtinimui.

GeoGrid® 100% pagaminti iš perdirbto didelio tankio polietileno (HDPE). Šis tinklas yra gaminamas išimtinai tik Didžiojoje Britanijoje ir Europoje. Paprasta sujungimo konstrukcija užtikrina ne tik efektyvų šių paklotų sukibimą, bet ir leidžia sutaupyti Jūsų laiką – paklotai ant transportavimo palečių pagal pageidavimą gali būti sudėti jau iš anksto sujungti į 1m² sekcijas, kurias teliks operatyviai ir paprastai sumontuoti Jūsų teritorijoje.

geogrid[1]

Siekiant sukurti itin stabilų grindinį judriose vietovėse, GeoGrid® gali būti užpildomi žvirgždu, įprastais arba dekoratyviniais akmenukais. O norintiems turėti tankią ir tvirtą minimalios priežiūros reikalaujančią žalią veją, kuri atlaiko automobilių apkrovą, siūlome GeoGrid® korėtojo grindinio sistemą apsėti žole. Žolyno šaknys susiriša su dirvožemiu tinklelyje ir užtikrina stiprų paviršių.

GeoGrid® puikiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms, pravažiavimams, įėjimams, jodinėjimo teritorijoms, priešgaisriniams ar avarinio pasitraukimo evakuacijos keliams, privačių valdų važiuojamosioms dalims, golfo aikštynų keliukams ir t.t. GeoGrid® paklotus galima užsisakyti su baltais arba šviesą atspindinčiais ženklinimais, todėl jie ideliai tinka įrengti tokioms vietoms, kuriose būtinas specifinis ar kryptį nurodantis žymėjimas, pavyzdžiui, parkavimo zonoms, sandėliams įrengti, kelio platinimo darbams, priešgaisrinio ar evakuacijos pasitraukimo keliams ir pan.

GeoGrid® korėtojo grindinio sistema yra dviejų tipų. Priklausomai nuo jos įrengimo vietovėse naudojamo svorio, gali būti pasirenkama:

  • GeoGrid® Premium, kuri atlaiko iki 35 tonų taškinę apkrovą ir iki 500t/m2;
  • GeoGrid® Standard, kuri atlaiko iki 25 tonų taškinę apkrovą ir iki 350t/m2.