EuroMat® itin atsparios laikinojo kelio plokštės

EuroMat®yra laikinųjų kelių plokščių rinkos lyderis. Jis puikiai tinka grunto apsaugai ir laikinoms darbo aikštelėms, kuriose naudojama sunkiasvorė įranga iki 80 tonų, įrengti. Išskirtinė EuroMat® savybė yra tai, jog šios plokštėssveria vos 35 kg, vadinasi, nekils papildomų rūpesčių juos iškraunant bei montuojant. Dėka patogių rankenų bei nedidelio paklotų svorio vos du vyrai galės jas perkrauti ar pernešti į bet kurią Jūsų darbo aikštelės vietą. EuroMat® 100% pagaminti iš perdirbto didelio tankio polietileno (HDPE). Šie paklotai idealiai tinka tiek trumpalaikiams, tiek ilgalaikiams statybų ar lauko renginių projektams.
Euromat[1]
EuroMat laikinojo kelio plokštėse naudojamas unikalus Chevron traction®(netaisyklingo rašto grublėtas) plokščių paviršius, kuris pagerina transporto priemonių pravažumą ir apsaugo nuo sunkiai kontroliuojamo šoninio slydimo net ir pačiomis nepalankiausiomis oro sąlygomis ar esant nestabiliam gruntui. Chevron traction® sistema naudinga dar ir todėl, kad sumažina purvo išnešiojimą darbo vietose.
EuroMat® montavimui gali būti pasirenkamos skirtingos jungtys, priklausomai nuo esamo grunto savybių, oro sąlygų bei laikinos darbo aikštelės reikalavimų. Šie lankstūs paklotai lengvai prisitaiko prie nelygaus ar nepatvaraus grunto ir sukuria stabilų bei itin patvarų paviršių sėkmingam Jūsų darbui.
EuroMat® – tai idealus sprendimas laikiniems keliams, darbo aikštelėms, sandėliavimo zonoms ar pėsčiųjų praėjimams. Jie taip pat puikiai apsaugo sporto aikštelių, golfo laukų, parkų ar saugomų kraštovaizdžių paviršius nuo bereikalingo išvažinėjimo ar išmindžiojimo.
EuroMat® atsparus chemikalams, apsaugo nuo skysčių pratekėjimo ir galimo aplinkos užteršimo, be to, nelaidus, todėl puikiai tinka elektros įrenginių montavimo aikštelėms.
EuroMat® sukurtas galvojant apie saugumą, todėl jį kuriant naudota micro tractionT mikrosukibimo sistema, pagerinanti transporto priemonių sukibimą su EuroMat kelio plokštėmis, reversinė pakloto pusė puikiai tinka pėsčiųjų zonoms formuoti, o papildomai pasirenkami šviešą atspindintys žymekliai padės išvengti nelaimingų atsitikimų prasto matomumo sąlygomis ar tamsoje.